LOGO-komplet_Kozlik

Váš košík

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Dopravné a balné

Aktuální akce: pro všechny objednávky nad 2000,-Kč DOPRAVA ZDARMA (platí pouze pro území ČR a nevztahuje se na zboží zakoupené přes slevový web)

Dopravné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

 • Osobní odběr na naší kamenné prodejně K Sporting s.r.o.: LOUNY (1 – 3 pracovní dny) – ZDARMA
 • Osobní odběr na pobočkách ZÁSILKOVNA.CZ (1 – 3 pracovní dny) – 79 Kč (+ 39 Kč v případě dobírky) – výdejní místa Zásilkovny zde
 • Česká pošta – balík do ruky (doručení 1 – 2 pracovní dny): 99 Kč (+ 39 Kč v případě dobírky)
 • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží při špatně zvolené velikosti): Česká pošta  99 Kč ; Zásilkovna 79 Kč
 • Česká pošta – Balík Do balíkovny 79 Kč
 • DPD kurýr 119 Kč
 • Doprava do zahraničí (doručení 2 – 7 pracovních dní dle typu dopravy) – od 149,– Kč (resp. od 5,50€) dle hmotnosti a místa dodání – Doručování do zahraničí aktuálně pozastaveno
 • SLOVENSKO : Slovenský kurýr: 6€ ; Zásilkovna: 4€ (výdejní místa zde) – u objednávek nad 100€ doprava zdarma

 S každou zásilkou obdrží zákazník fakturu – daňový doklad.

Způsob platby 

 • Hotově – při osobním odběru na některé z našich uvedených kamenných prodejen společnosti K Sporting s.r.o., 
 • Dobírkou (poplatek 39 Kč, resp. 1,5 €) – zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovník výdejního místa Zásilkovny..  
 • Příkazem (Bankovním převodem) (poplatek 19 Kč, resp. 0,5 € ) – možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB číslo účtu CZ 233363208/0300 (pro Slovensko EUR 4021452709/7500). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku ihned odesíláme.
 • Platební kartou : platba on-line přes platební bránu.
 • Opakovaná platba kartou : Pro úhradu objednávky má plátce možnost využít platbu kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení. Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby. 
 • e-platba Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.  

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. 

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.  

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 – 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

 Informační oznámení dle §25 zákona o EET

Podle zákona o elektronické evidenci tržeb je prodávající (K Sporting s.r.o.) povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je prodávající povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě, že se jedná o hotovostní platbu či platbu platební kartou přes platební bránu (ComGate). Prodávající není povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě, že se jedná o platbu převodem či eplatbu (platbu převodem online).

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví

obchodní tým K Sporting s.r.o.  ( tel.: 777 300 731, email: objednavky@k-sporting.cz)

Přihlásit se

Zaregistrovat se

2000  zbývá do dopravy zdarma