LOGO-komplet_Kozlik

Váš košík

Stany

Značka
Velikost
Kategorie
Barva

Stany

Nabízíme kvalitní stany za velmi příznivé ceny. Rádi vyrážíte do přírody a plánujete i několikadenní výlety? Pak se jistě neobejdete bez kvalitního stanu, který Vám poskytne bezpečí a soukromí, ať už jste zrovna v lese, na horách nebo někde u vody. Vybrat ten pravý je mnohdy náročné. Máme pro Vás připravenou nabídku, kde naleznete značkové stany Loap a Alpine Pro. Stany značky Loap patří ke kvalitním přenosným přístřeškům. Společnost se jejich vývojem zabývá pěknou řádku let a nové modely stanů pravidelně prezentuje např. na výstavě stanů na výstavišti v pražských Letňanech. Stany Loap patří k velmi oblíbeným díky vynikajícímu poměru cena & užitná hodnota, jsou vyrobeny z moderních textilií s vodním sloupcem a vnitřních vrstev se skvělou prodyšností. Stany Loap drží rychle sestavitelná konstrukce ze sklolaminátových prutů. Dno stanu pak tvoří nepromokavá podlážka. Můžete vybírat z pestré nabídky stanů podle preferovaného počtu osob. V nabídce nechybí ani vychytaný plážový přístřešek na dovolenou u vody nebo na zahradu, který výborně poslouží také jako menší venkovní herna pro Vaše děti.

ZNAČKOVÉ STANY PRO DVA I PRO CELOU RODINU

V sortimentu našeho internetového obchodu jsou na výběr jak stany pro dvě osoby, tak i pro celou početnou rodinu, tedy až pro 6 osob. Vybírat můžete klasické stany, které mají vysoký vodní sloupec a jsou tedy vhodné do každého počasí. A protože na výpravě nikdy nevíte, jaké rozmary počasí Vás potkají, je třeba stany vybírat skutečně pečlivě. Naše nabídka patří mezi cenově dostupné a veškeré modely jsou ověřené.

Stany u nás pořídíte ve výprodeji až o polovinu levněji, čímž ušetří Váš rodinný rozpočet :-) A nezapomeňte si pořídit kvalitní karimatku spacák.

Caroy set Loap